ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695125
*
nr 1069 5125
Ryamatta
50/60-tal, 95x140
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:25:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 16:22:24
1
100 kr
14/11 00:00:03
2
150 kr
14/11 11:27:59
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
7192 Matta
antik, 128x131, (mycket sliten)
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:54
-
6015 Matta
handvävd, 132x190
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:52
-
6084 Matta
Kelim Afghan, 144x102 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:46
-
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:50
-
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:53
-
6375 Matta
Kina, 183x273 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:23
*
Ryamatta
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5125
Ryamatta
50/60-tal, 95x140
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 16:22:24 | 1 | 100 kr |
| 14/11 00:00:03 | 2 | 150 kr |
| 14/11 11:27:59 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
7192 Matta
antik, 128x131, (mycket sliten)
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:54 -
6015 Matta
handvävd, 132x190
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:52 -
6084 Matta
Kelim Afghan, 144x102 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:46
-
6088 Matta
Kelim, 170x121 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:50 -
6092 Matta
Kelim, 173x119 cm
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:53 -
6375 Matta
Kina, 183x273 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:23



